VAG - TEC Volkswagen group specialists

O nas

VAGTEC rozpoczął swoja działalność na rynku elektroniki samochodowej w 2002 roku w Niemczech oferując dodatkowe wyposażenie pojazdów. Produkty i usługi firmy to wynik bezpośredniej i ścisłej współpracy z Volkswagen Group.

Co zrobić, aby Nasz samochód wyróżniał się wśród innych oraz spełniał w pełni Nasze oczekiwania? Jak zwiększyć komfort i przyjemność podróży samochodem? VAGTEC już od lat pomaga nie tylko w odpowiedzi na te pytania, ale również w spełnieniu tych wymagań. Bo jak mawiają konstruktorzy z Volkswagen Group: „Samochód jest tak doskonały, jak doskonała jest najmniejsza jego część”.

VAGTEC rozpoczął swoja działalność na rynku elektroniki samochodowej w 2002 roku w Niemczech oferując dodatkowe wyposażenie pojazdów. Produkty i usługi firmy to wynik bezpośredniej i ścisłej współpracy z Volkswagen Group. Działalność VAGTEC od samego początku była zorientowana tylko na oryginalne części i akcesoria, które są kompatybilne ze wszystkimi samochodami VW/Audi Group, czyli idealne dopasowanie zarówno techniczne, jak i stylistyczne do Naszego samochodu.

Wraz z rozwojem i dynamicznym wzrostem VAGTEC na rynku w ofercie pojawiały się coraz to nowsze produkty, również te skierowane dla bardziej wymagających klientów, m.in. kamery cofania, sterowanie głosowe, TV, DVD itp. Tak po wielu latach sukcesów w Niemczech, w 2010 roku VAGTEC rozszerzył zasięg swojej działalności na inne kraje, rozpoczynając rozwój na rynku w Wielkiej Brytanii. Następnie w 2011 roku firma weszła na rynek elektroniki samochodowej w Australii, Polsce, Czechach, Holandii i Szwecji. W najbliższym czasie do dystrybutorów dołączy także RPA i Izrael. W ciągu 10 lat z regionalnej firmy VAGTEC stał się światowym liderem na rynku oryginalnej elektroniki samochodowej VW/Audi Group. Obecnie firma działa na 3 kontynentach, w 8 krajach, dążąc do obecności VAGTEC w każdym kraju na całym świecie.

VAGTEC to nie tylko uznanie, renoma oraz wieloletnie doświadczenie, ale również kompleksowość i konkurencyjność. Załoga VAGTEC to profesjonaliści w sprzedaży, montażu i instalacji oryginalnego sprzętu VW/Audi, to inżynierowie z ogromną wiedzą techniczną. Natomiast wszystkie oferowane produkty spełniają najwyższe światowe normy.

Oprócz doświadczonych specjalistów oraz najwyższej jakości produktów, w ofercie firmy znajdują się: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny oraz obsługa posprzedażowa. Usługi świadczone są 7 dni w tygodniu z bezpośrednim dojazdem do klienta we wskazane miejsce i natychmiastową naprawą, instalacją bądź wymianą uszkodzonych części. Dodatkowo, w przypadku montażu i instalacji zakupionych produktów przez specjalistów firmy, VAGTEC oferuje więcej niż standardową 2-letnią gwarancję. VAGTEC to 3 lata gwarancji na części i akcesoria VW/Audi Group!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oferowanych produktów i usług.